Her kan du stemme på Piratpartiet i dette valget

Piratpartiet har i 2019 lister i 4 fylker – Agder, Trøndelag, Vestland og Viken – og 2 kommuner – Bergen og Oslo. I tillegg står politisk nestleder Svein Mork Dahl på 18. plass på den lokale Hovelista i Arendal.

Det skulle helst ha vært mange flere lister, men på grunn av sammenslåtte fylker er det noen lister som av naturlige årsaker har blitt til en. Fremover mot 2021 må det likevel satses knallhardt, og da skal det være på plass lister i alle fylker og store byer!

Nedenfor følger de fullstendige listene for 2019, som er hentet fra nettstedet til Valgdirektoratet, valg.no.

Fylkestingsvalget

Agder

1Svein Mork DahlArendal1974
2Targeir AttestogBygland1989
3Linda  TørklepKristiansand1967
4Thomas Gjelsten SviundKristiansand1998
5Emmanuel Dreier LudianosGrimstad1979
6John Einar KåsaFarsund1992
7Asbjørn ØlnesArendal1939
8Joachim Alexander FroholtSongdalen1979
9Jon Grythe StødleArendal1990

Trøndelag

1Davor PoljcicTrondheim1990
2Lars Stormo AnshusSoknedal1966
3Asle LeknesNamsos1981
4Kåre Edgard ValsethSoknedal1945
5Inger Oddrun StavenVikhammer1943
6Sonja HøyemTrondheim1968
7Stein SundsethStøren1971
8Gunn Helen StavenTiller1969

Vestland

1Ståle Olsen1961
2Olav Johannes Handeland1979
3Håvard Hatlevik1980
4Ørjan Nystad Langbakk1978
5Pavel Knutsen1989
6Terje William Dahl1969
7Jahn Stefan Madsen Orø1981
8Njål Henrik Sand1987
9Martin Tollefsen1984
10Mohamed Yahya Maad1995
11Geir Martin Ohna1992

Viken

1Olav Have HolmSarpsborg1971
2Jan Peter David FriskAsker1977
3Henning HolmedalLørenskog1994
4Øystein Sættem MiddelthunNordre Follo1977
5Ole Kristian BillSarpsborg1989
6Knut Willy JohannessenSarpsborg1985
7Olav Eivind IndergaardAsker1978
8Odd Ivar Øyen HebyBærum1966

Kommunevalget

Bergen

1Håvard Hatlevik1980
2Ørjan Nystad Langbakk1978
3Pavel Knutsen1989
4Jahn Stefan Madsen Orø1981
5Martin Tollefsen1984
6Mohamed Yahya Maad1995
7Geir Martin Ohna1992

Oslo

1Odin DillingøenBydel Gamle Oslo1983
2Asbjørn UlsbergBydel Alna1980
3Øystein Bruås JakobsenBydel S. Nordstrand1976
4Jon Christian BrekkeBydel Gamle Oslo1979
5Manuel LainsBydel Østensjø1980
6Håkon Wium LieBydel Gamle Oslo1965
7Tobias BroxBydel Grorud1975
8Axel Magnus MaurerBydel Frogner1951
9Michal BergsethBydel Østensjø1979
10Hans-Petter FjeldBydel Stovner1985
11Thomas GramstadBydel Frogner1961
12Anders DalenBydel S. Nordstrand1964

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.

 

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.